Поиск по сайту:



Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу

Головна сторінка

                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 
              Про відзначення державними нагородами
          України працівників агропромислового комплексу
 
 
     За вагомий   особистий  внесок  у  розвиток  агропромислового
комплексу України,  досягнення високих  показників  у  виробництві
сільськогосподарської  продукції,  багаторічну сумлінну працю та з
нагоди Дня       працівників        сільського        господарства
п о с т а н о в л я ю:
 
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
 
     МАКСИМОВА            - голову правління
Павла Дмитровича            сільськогосподарського кооперативу
                            "Радянська земля" Бєлозерського
                            району, Херсонська область
 
     ХОРIШКА              - директора товариства "Корпорація
Володимира Дмитровича       "Агро-Союз" Дніпропетровського району,
                            Дніпропетровська область
 
     Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
 
     ГУБСЬКОГО            - генерального директора приватного
Григорія Єлисейовича        сільськогосподарського підприємства
                            "Маяк" Валківського району, Харківська
                            область
 
     Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
 
     ГАВРИЛОВСЬКОГО       - голову селянського фермерського
Петра Iлліча                господарства "Великофоснянське"
                            Овруцького району, Житомирська область
 
     КАЛИНА               - голову правління акціонерного
Петра Савелійовича          товариства "Партизан"
                            Сімферопольського району,
                            Автономна Республіка Крим
 
     КАРПЕНКА             - генерального директора аграрно-
Віктора Михайловича         виробничого товариства "Агроцентр К",
                            м. Дніпропетровськ
 
     ПЛЕХАНОВА            - голову ради директорів товариства
Дмитра Олександровича       "Відродження" Покровського району,
                            Дніпропетровська область
 
     ТЕРЕЩЕНКА            - завідувача кафедри аграрної соціології
Віктора Кириловича          та розвитку села Національного
                            аграрного університету, м. Київ
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     БЕЗУГЛОГО            - віце-президента Української академії
Миколу Дмитровича           аграрних наук, м.Київ
 
     БЄЛIКОВУ             - оператора машинного доїння приватного
Надію Сергіївну             підприємства "Могучий"
                            Мелітопольського району, Запорізька
                            область
 
     ВАРФАЛЮКА            - керівника агрокорпорації "Крупець"
Володимира Олександровича   Радивилівського району, Рівненська
                            область
 
     ВЛАСОВА              - директора Національного наукового
В'ячеслава Всеволодовича    центру "Iнститут виноградарства
                            і виноробства Iмені Таїрова", м. Одеса
 
     ГЕЛЮ                 - голову правління
Володимира Михейовича       сільськогосподарського товариства
                            "Світанок" Обухівського району,
                            Київська область
 
     ДЗIРУНА              - директора приватного
Анатолія Васильовича        сільськогосподарського підприємства
                            імені Т.Г. Шевченка Васильківського
                            району, Київська область
 
     ЖУРБУ                - директора товариства "Агрофірма
Олексія Михайловича         "Гриньки" Глобинського району,
                            Полтавська область
 
     ЗИХОРА               - головного агронома приватного
Федора Андрійовича          підприємства "Ардовецьке"
                            Виноградівського району,
                            Закарпатська область
 
     IВАСЮКА              - директора товариства "Валявське"
Василя Корнилійовича        Кіцманського району, Чернівецька
                            область
 
     КАЛАШНЮКА            - тракториста сільськогосподарського
Володимира Васильовича      товариства "Луга"
                            Володимир-Волинського району,
                            Волинська область
 
     КЛОКА                - Кулиничівського селищного голову,
Миколу Iвановича            Харківська область
 
     КРАКА                - директора Монастирищенського
Петра Васильовича           приватного підприємства
                            "Райсількомунгосп", Черкаська область
 
     КУЦОВОЛА             - заступника директора філіалу
Володимира Миколайовича     "Промінь" акціонерного товариства
                            "Украгротехніка" Семенівського
                            району, Полтавська область
 
     ЛЕВЧЕНКА             - директора товариства "Олександрівка"
Миколу Григоровича          Приазовського району, Запорізька
                            область
 
     МАРТИНЯКА            - голову товариства "Агропромислова
Сергія Васильовича          група "Пан Курчак", м. Луцьк,
                            Волинська область
 
     МЕЛЬНИКОВА           - першого проректора Національного
Михайла Михайловича         аграрного університету - директора
                            Південного філіалу "Кримський
                            агротехнічний університет"
                            Національного аграрного
                            університету, Автономна Республіка
                            Крим
 
     МОЛОЦЬКОГО           - професора кафедри селекції та
Михайла Яковича             насінництва Білоцерківського
                            державного аграрного університету,
                            Київська область
 
     МУЗИКУ               - голову сільськогосподарського
Богдана Мироновича          фермерського господарства "Серпанок"
                            Дубенського району, Рівненська область
 
     ПАВЛЮКА              - тракториста сільськогосподарського
Василя Пилиповича           товариства "Корнич" Коломийського
                            району, Iвано-Франківська область
 
     ПЕТРУКА              - керівника товариства
Петра Володимировича        "Iнтерагроінвест", смт Ставище,
                            Київська область
 
     САРБАША              - директора товариства "Маріупольська
Антона Георгійовича         птахо-фабрика", Донецька область
 
     СКУПОГО              - заступника директора - вченого
Володимира Матвійовича      секретаря Національного наукового
                            центру "Iнститут аграрної економіки"
                            УААН, м. Київ
 
     СУХОРЕБСЬКОГО        - голову сільськогосподарського
Олега Степановича           виробничого кооперативу
                            імені М. Грушевського
                            Рогатинського району,
                            Iвано-Франківська область
 
     ФЕДОРЕНКА            - президента агропромислової асоціації
Сергія Миколайовича         "Група компаній "УКРРОС", м. Київ
 
     Нагородити орденом Данила Галицького
 
     ГАПИЧА               - голову Добропільської районної
Миколу Миколайовича         ради, Донецька область
 
     Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня
 
     ВОВЧЕНКО             - директора підприємства "Агрофірма
Ольгу Василівну             "Промінь" Біляївського району,
                            Одеська область
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     ДЯКУНЧАК             - головного зоотехніка
Наталію Миколаївну          сільськогосподарського товариства
                            "Промінь" Ужгородського району,
                            Закарпатська область
 
     МИХАЛЬЧУК            - телятницю сільськогосподарського
Ніну Григорівну             приватного підприємства "Прогрес"
                            Ратнівського району, Волинська
                            область
 
     РЯБОКIНЬ             - оператора машинного доїння
Галину Петрівну             сільськогосподарського комплексу
                            "Совки" державного підприємства
                            "Науково-дослідний, виробничий
                            агрокомбінат "Пуща-Водиця", м. Київ
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     БОЙКА                - голову фермерського господарства
Дмитра Олексійовича         Д. Бойка Новоархангельського району,
                            Кіровоградська область
 
     ГРИБОВУ              - завідувача молочнотоварної ферми
Олену Iванівну              приватного підприємства "Лан"
                            Сватівського району, Луганська
                            область
 
     КРИВОРУЧКО           - бригадира виноградарської бригади
Агрипину Iларіонівну        державного підприємства
                            радгоспу-заводу імені Поліни Осипенко,
                            м. Севастополь
 
     МАСЛАКА              - тракториста-машиніста товариства
Павла Олександровича        імені А.Л. Фисуна Карлівського
                            району, Полтавська область
 
     ШАБАНОВУ             - доярку приватного
Iрину Олексіївну            сільськогосподарського підприємства
                            "Агрофірма "Привілля" Троїцького
                            району, Луганська область
 
     Присвоїти почесні звання:
 
      "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК СIЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
 
     АЛIПI                - начальникові агроцеху дочірнього
Анатолію Миколайовичу       підприємства "Iлліч-Агро-Донбас"
                            акціонерного товариства
                            "Маріупольський металургійний
                            комбінат імені Iлліча, Донецька
                            область
 
     АЛIСЕЄВУ             - директорові сільськогосподарського
Віктору Олександровичу      товариства "Севастопольський"
 
     БЄЛIНСЬКОМУ          - голові фермерського господарства
Віктору Iвановичу           "Альфа" Золочівського району,
                            Харківська область
 
     БРАТIНОВУ            - генеральному директорові товариства
Iгнату Васильовичу          "Шампань України" Арцизького району,
                            Одеська область
 
     ГУЛЬЧIЮ              - голові правління кооперативного
Михайлу Миколайовичу        садівничого товариства "Світанок",
                            м. Львів
 
     ДАНКЕВИЧУ            - заступникові начальника Головного
Євгену Михайловичу          управління агропромислового розвитку
                            Житомирської обласної державної
                            адміністрації
 
     ДОРОШУ               - директорові державного підприємства
Йосипу Мирославовичу        "Київський науково-дослідний
                            та проектний інститут землеустрою"
 
     ДРАНЧУКУ             - водієві фермерського господарства
Василю Михайловичу          "Прометей" Коломийського району,
                            Iвано-Франківська область
 
     ДУБОВИКУ             - головному спеціалістові Департаменту
Петру Володимировичу        розвитку аграрного ринку Міністерства
                            аграрної політики України
 
     ЗЕЛЕНСЬКОМУ          - голові Лозівської районної державної
Сергію Володимировичу       адміністрації, Харківська область
 
     ЗУБКУ                - директорові приватного
Володимиру Iвановичу        сільськогосподарського підприємства
                            "Комишанське" Охтирського району,
                            Сумська область
 
     IВАНIЮ               - генеральному директорові товариства
Iвану Григоровичу           "Борзна-Агроінвест", Чернігівська
                            область
 
     IВАНЧИКУ             - генеральному директорові товариства
Віктору Петровичу           "Фірма "Астарта-Київ"
 
     IВАСЬКУ              - директорові приватного підприємства
Михайлу Кіндратовичу        "Золотий колос" Шаргородського
                            району, Вінницька область
 
     IЩЕНКУ               - директорові товариства "Чигиринзерно",
Олександру Юрійовичу        Черкаська область
 
     КИСIЛЬ               - головному зоотехнікові товариства
Марії Михайлівні            "Жовтневе" Великолепетиського району,
                            Херсонська область
 
     КЛОПОТЮКУ            - директорові сільськогосподарського
Віктору Миколайовичу        товариства "Авангард" Буського району,
                            Львівська область
 
     КРАВЧЕНКУ            - головному агрономові товариства імені
Петру Iвановичу             Ватутіна Звенигородського району,
                            Черкаська область
 
     КУБЕЦЬ               - робітниці садівничої бригади
Ганні Митрофанівні          акціонерного товариства "Радгосп
                            "Весна" Нижньогірського району,
                            Автономна Республіка Крим
 
     МАРТИНЮКУ            - ветеранові-аграрнику, м. Київ
Iвану Васильовичу
 
     МАХЕТЧУК             - головному агрономові приватної
Ганні Франківні             агрофірми "Вільна Україна"
                            Коломийського району,
                            Iвано-Франківська область
 
     МIХЕЙЦЕВУ            - трактористові товариства "Любимівка"
Олександру Корнійовичу      Дніпропетровського району,
                            Дніпропетровська область
 
     МОРОЗУ               - генеральному директорові товариства
Василю Iвановичу            "Стіомі-Холдинг", м. Хмельницький
 
     МОСКОВЧУКУ           - директорові сільськогосподарського
Миколі Iвановичу            товариства "Агрофірма "Нива"
                            Ульяновського району, Кіровоградська
                            область
 
     НАУМЕНКО             - бригадирові птахівничої бригади
Галині Миколаївні           сільськогосподарського підприємства
                            "Октябрьське" Красногвардійського
                            району, Автономна Республіка Крим
 
     НЕСТЕРЕНКУ           - голові сільськогосподарського
Віктору Олексійовичу        кооперативу імені Горького
                            Голопристанського району, Херсонська
                            область
 
     НОДЮ                 - першому заступникові начальника
Степану Федоровичу          Головного управління агропромислового
                            розвитку Закарпатської обласної
                            державної адміністрації
 
     ПАВЛЮКУ              - трактористові-машиністу акціонерного
Миколі Дмитровичу           товариства "Тисменицька
                            "Сільгоспхімія", Iвано-Франківська
                            область
 
     ПАНАСЮКУ             - завідувачеві свинотоварної ферми
Юрію Iвановичу              сільськогосподарського підприємства
                            "РВД-Агро" Черкаського району,
                            Черкаська область
 
     ПАНЧЕНКУ             - завідувачеві лабораторії Iнституту
Iвану Архиповичу            рослинництва імені В.Я. Юр'єва УААН,
                            м. Харків
 
     ПАУСТОВСЬКОМУ        - заступникові голови правління -
Василю Михайловичу          головному агроному акціонерного
                            товариства "Синівське" Рокитнянського
                            району, Київська область
 
     ПЕТРОЧУКУ            - трактористові товариства "Агрофірма
Петру Павловичу             "Зоря" Шумського району, Тернопільська
                            область
 
     ПIДГОРОДИНСЬКОМУ     - директорові радгоспу
Миколі Олексійовичу         "Виноградна долина" Веселинівського
                            району, Миколаївська область
 
     ПРИРОДI              - директорові товариства "Айдар"
Віктору Iвановичу           Марківського району, Луганська область
 
     РЕШЕТНIКОВУ          - трактористові сільськогосподарського
Анатолію Iвановичу          виробничого кооперативу "Iніціатива"
                            Ленінського району, Автономна
                            Республіка Крим
 
     РЄЗНIКУ              - директорові Новосвітлівського
Миколі Миколайовичу         професійного аграрного ліцею,
                            Луганська область
 
     РОЖКУ                - директорові товариства "Злагода"
Миколі Миколайовичу         Софіївського району,
                            Дніпропетровська область
 
     РУДЕНКО              - директорові  сільськогосподарського
Тетяні Миколаївні           товариства "Княжицьке" Броварського
                            району, Київська область
 
     РЯБОМУ               - начальникові Вінницького обласного
Анатолію Степановичу        державного центру експертизи сортів
                            рослин
 
     САЄНКУ               - трактористові сільськогосподарського
Миколі Васильовичу          товариства "Начало" Чорноморського
                            району, Автономна Республіка Крим
 
     СЕРЕДI               - головному агрономові
Петру Iвановичу             сільськогосподарського товариства
                            "Вікторія" Краснопільського району,
                            Сумська область
 
     СЕРГIЄНКУ            - трактористові-машиністу товариства
Миколі Станіславовичу       "Агрофірма "Колос" Царичанського
                            району, Дніпропетровська область
 
     СКРИПНИКУ            - директорові товариства "Агрофірма
Євгенію Андрійовичу         "Лиманський" Очаківського району,
                            Миколаївська область
 
     СОКИРКУ              - директорові державного підприємства
Петру Григоровичу           "Дослідне господарство "Степне"
                            Полтавського інституту
                            агропромислового виробництва
                            імені М.I. Вавілова УААН
 
     СТАСIВУ              - начальникові Державної інспекції з
Олегу Федоровичу            карантину рослин по Львівській області
 
     ТАЛЬКО               - заступникові генерального директора
Галині Євтухівні            товариства "Авангард-Д"
                            Овідіопольського району, Одеська
                            область
 
     ФЕДОРЧЕНКО           - робітниці акціонерного товариства
Катерині Романівні          "Старокримський" Кіровського
                            району, Автономна Республіка Крим
 
     ЧЕПУРУ               - головному зоотехнікові
Віталію Миколайовичу        сільськогосподарського товариства
                            "Батьківщина" Бахмацького району,
                            Чернігівська область
 
     ЧОРНОМУ              - фермерові господарства "Яніс"
Анатолію Гнатовичу          Хотинського району, Чернівецька
                            область
 
     ШАРАЙ                - директорові сільськогосподарського
Галині Миколаївні           товариства "Фенікс" Первомайського
                            району, Миколаївська область
 
     ШВЕДОВУ              - директорові Департаменту з контролю
Валерію Григоровичу         апарату та роботи з персоналом
                            Міністерства аграрної політики
                            України
 
     ШЕКЕТI               - директорові акціонерного
Леонтію Iвановичу           сільськогосподарського товариства
                            "Агрофірма "Чорноморець"
                            Бахчисарайського району,
                            Автономна Республіка Крим
 
     ШЕЛЕПКУ              - завідувачу Заліщицького райплемвідділу
Йосипу Степановичу          товариства "Чортківське
                            племпідприємство", Тернопільська
                            область
 
     ШКАБЕРIНУ            - механізаторові сільськогосподарського
Миколі Iллічу               виробничого кооперативу "Таврія"
                            Совєтського району, Автономна
                            Республіка Крим
 
     ЩЕРБАТЮКУ            - трактористові-комбайнеру товариства
Василю Миколайовичу         "Агролан Крупець" Радивилівського
                            району, Рівненська область
 
     ЩИРСЬКОМУ            - голові правління
Юлію Зигмунтовичу           сільськогосподарського виробничого
                            кооперативу "Вертокиївка"
                            Житомирського району, Житомирська
                            область
 
       "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
 
     БЕХТЕР               - завідувачеві лабораторії
Надії Iванівні              ветеринарно-санітарної експертизи,
                            м. Бориспіль, Київська область
 
     СИТАРЧУКУ            - начальникові Рівненської обласної
Володимиру Миколайовичу     державної лікарні ветеринарної
                            медицини
 
     ХАРЕНКУ              - завідувачеві кафедри Сумського
Миколі Iвановичу            національного аграрного університету
 
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДIЯЧ НАУКИ I ТЕХНIКИ УКРАЇНИ"
 
     СIГАРЬОВIЙ           - завідувачеві лабораторії Iнституту
Діні Дмитрівні              захисту рослин УААН, докторові
                            біологічних наук, члену-кореспонденту
                            УААН, м. Київ
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМIСТ УКРАЇНИ"
 
     САЄНКО               - головному економістові корпорації
Катерині Миколаївні         "Конярство України", м. Київ
 
     ШЕВЧЕНКО             - головному економістові товариства
Ніні Павлівні               "Агрофірма "Маяк" Котелевського
                            району, Полтавська область.
 
 
 Президент України                                        В.ЮЩЕНКО
 
 м. Київ, 13 листопада 2007 року
          N 1095/2007




Головна сторінка