Поиск по сайту:



Про реєстрацію довірених осіб кандидата у Президенти України Кармазіна Ю.А. в територіальних виборчих округах

Головна сторінка


                    ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
                        П О С Т А Н О В А
 
 N 335 від 07.10.99
       м. Київ
 
 vd991007 vn335
 
   Про реєстрацію довірених осіб кандидата у Президенти України
         Кармазіна Ю.А. в територіальних виборчих округах
 
     Розглянувши    заяву   кандидата    у   Президенти    України
Кармазіна Ю.А.  про реєстрацію визначених  ним  довірених  осіб  у
територіальних  виборчих  округах,  відповідно  до  частин першої,
другої статті 37 Закону України "Про  вибори  Президента  України"
( 474-14 ), статей 11, 12, пункту 18 статті 13 Закону України "Про
Центральну виборчу комісію"  (  733/97-ВР  ),  Центральна  виборча
комісія  П О С Т А Н О В Л Я Є:
     1. Зареєструвати   довірених   осіб  кандидата  у  Президенти
України Кармазіна Юрія  Анатолійовича  в  територіальних  виборчих
округах згідно з додатком.
     2. Видати  довіреним  особам  кандидата  у Президенти України
Кармазіна Ю.А. посвідчення встановленого зразка.
 
 
 Голова Центральної виборчої комісії                      М.РЯБЕЦЬ
 
                                          Додаток
                         до постанови Центральної виборчої комісії
                               від 7 жовтня 1999 року N 335
                              СПИСОК
          довірених осіб кандидата у Президенти України
                  Кармазіна Юрія Анатолійовича в
                 територіальних виборчих округах
 
----------------------------------------------------------------------
 N  |Прізвище,    |Номер             |Місце роботи     |Службова
п.п.|ім'я, по     |територіального   |та займана       |адреса, код
    |батькові     |виборчого округу, |посада           |та номер
    |довіреної    |центр округу      |                 |службового
    |особи        |                  |                 |телефону
----------------------------------------------------------------------
 1.  Маликов       N 1                Приватне          м.Сімферополь,
     Сергій        м.Сімферополь,     підприємство,     вул.Гагаріна,
     Михайлович    Центральна         директор          14-в, (0652),
                   районна рада                         26-25-24,
                                                        26-25-23
 
 2.  Нікулін       N 2 м.Сімферополь, Пенсіонер               -
     Сергій        Київська районна
     Володимирович рада
 
 3.  Зеленуха      N 4                Приватна          м.Бахчисарай,
     Микола        м.Євпаторія,       фірма,            вул.Македон-
     Васильович    Євпаторійська      заступник         ського, 18,
                   міська рада        директора         телефону
                                                        немає
 
 4.  Гололобова    N 6 м.Феодосія,    Тимчасово               -
     Наталя        Феодосійська       не працює
     Лоренцівна    міська рада
 
 5.  Борздих       N 8 м.Білогірськ,  Військовий              -
     Борис         Білогірська        пенсіонер
     Федорович     районна рада
 
 6.  Зеленуха      N 10               Приватна          м.Сімферополь,
     Валерій       м.Сімферополь,     фірма,            вул.
     Васильович    Сімферопольська    заступник         Лєрмонтова,
                   районна рада       директора         15, кв.86
 
 7.  Думський      N 12 м.Вінниця,    ВООУНА,           м.Вінниця,
     Василь        Замостянська       голова            вул.Пирогова,
     Костянтинович районна рада       обкому            2/429
 
 8.  Бондарчук     N 64 м.Житомир,    Пенсіонер               -
     Володимир     Житомирська
     Кузьмич       міська рада
 
 9.  Добренюк      N 68 м.Малин,      "Дернацспорт",          -
     Олег          Малинська          юрист
     Петрович      районна рада
 
10.  Малий         N 76 м.Запоріжжя,  Тимчасово               -
     Сергій        Ленінська          не працює
     Васильович    районна
                   адміністрація
 
11.  Єрмоленко     N 77 м.Запоріжжя,  Домогосподарка          -
     Олена         Орджонікідзевська
     Петрівна      районна
                   адміністрація
 
12.  Лихосенко     N 78 м.Запоріжжя,  Страхагент              -
     Ірина         Шевченківська
     Григорівна    районна
                   адміністрація
 
13.  Горбатко      N 79               Газета            м.Бердянськ,
     Вікторія      м.Бердянськ,       "Деловой          вул.Шмідта,
     Вікторівна    Бердянська         Бердянск",        36, (06153)
                   міська рада        кореспондент      32746
 
14.  Аксионова     N 81 м.Мелітополь, Підприємець             -
     Людмила       Мелітопольська
     Байрамівна    міська рада
 
15.  Душина        N 83 м.Пологи,     Приватний               -
     Любов         Пологівська        підприємець
     Володимирівна районна рада
 
16.  Пилипенко     N 98 м.Кіровоград, Кіровоградський   м.Кіровоград,
     Валерій       Кіровоградська     міськвиконком,    пл.Кірова, 1,
     Павлович      міська рада        начальник         (0652)
                                      юридичної         24-99-89
                                      служби
 
17.  Пістун        N 163              Тернопільський    м.Тернопіль,
     Ірина         м.Тернопіль,       державний         вул.Федько-
     Петрівна      Тернопільська      технічний         вича, 12
                   міська рада        університет
                                      ім.І.Пулюя,
                                      інженер
 
18.  Шнуровський   N 164 м.Кременець, Не працює               -
     Зеновій       Кременецька
     Іванович      районна рада
 
19.  Корінь        N 165 м.Бучач,     Тимчасово               -
     Володимир     Бучацька           не працює
     Михайлович    районна рада
 
20.  Гвоздик       N 166              ПІРЗ                    -
     Богдан        м.Тернопіль,       "Оріон",
     Іванович      Тернопільська      електромонтер
                   районна рада
 
21.  Горлій        N 167              Тернопільський    м.Тернопіль,
     Євген         м.Чортків,         державний         вул.Федько-
     Іванович      Чортківська        технічний         вича, 12
                   районна рада       університет
                                      ім.І.Пулюя,
                                      інженер
 
22.  Гринчук       N 188              Приватний               -
     Василь        м.Хмельницький,    підприємець
     Антонович     Хмельницька
                   міська рада
 
23.  Захаренко     N 189 м.Волочиськ, Приватний               -
     Сергій        Волочиська         підприємець
     Лаврентійович районна рада
 
24.  Лапчинський   N 190 м.Деражня,   Приватний               -
     Анатолій      Деражнянська       підприємець
     Іванович      районна рада
 
25.  Новицький     N 191 м.Кам'янець- МП                м.Кам'янець-
     Микола        Подільський,       "Каньйон",        Подільський,
     Олександрович Кам'янець-         директор          вул.Огієнка,
                   Подільська                           8, кв.53
                   міська рада
 
26.  Гончаренко    N 192 м.Дунаївці,  Приватний               -
     Сергій        Дунаєвецька        підприємець
     Ігоревич      районна рада
 
27.  Пашкіна       N 193 м.Славута,   Тимчасово               -
     Наталія       Славутська         не працює
     Петрівна      міська рада
 
28.  Єкимов        N 194 м.Старокос-  Приватний               -
     Сергій        тянтинів, Старо-   підприємець
     Миколайович   костянтинівська
                   районна рада
 
29.  Донець        N 207 м.Чернігів,  Пенсіонер               -
     Микола        Чернігівська
     Дмитрович     районна рада
 
30.  Щербак        N 212 м.Київ,      "Київметробуд"          -
     Василь        Ленінградська      БСУ-6, ланковий
     Олександрович районна рада       прохідників
 
31.  Погрібна      N 214              Державна академія  м.Київ,
     Богдана       м.Київ,            керівних кадрів    вул.Гната
     Анатоліївна   Московська         освіти, журнал     Юри, 17
                   районна рада       "Освіта і
                                      управління",
                                      редактор-
                                      організатор
 
32.  Проскурнін    N 215 м.Київ,      Тимчасово               -
     Сергій        Залізнична         не працює
     Леонідович    районна рада
 
33.  Дудіна        N 219 м.Київ,      Пенсіонер               -
     Олена         Харківська
     Антонівна     районна рада
 
34.  Чернівський   N 220 м.Київ,      Пенсіонер               -
     Сергій        Мінська
     Васильович    районна рада
 
35.  Ляшко         N 221 м.Київ,      Редакція газети   м.Київ,
     Олег          Мінська            "Політика",       вул.А.Барбюса,
     Валерійович   районна рада       головний          51/2, (044)
                                      редактор          261-18-44
 
36.  Павленко      N 223 м.Київ,      КП "НТЦАСО",            -
     Олександр     Старокиївська      директор з питань
     Григорович    районна            зовнішньоеконо-
                   рада               мічної діяльності
 
37.  Іванов        N 224              Фірма             м.Севастополь,
     Сергій        м.Севастополь,     "Демдох",         вул.Ватутіна,
     Вікторович    Гагарінська        директор          12, (0692)
                   районна рада       фірми             44-19-98
 
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                 Я.ДАВИДОВИЧ




Головна сторінка